VectorMan Classic

Aksiyon Macera Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretsiz
  • Boyut133,7 MB
  • Sürüm3.0.4
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciSEGA
Robotların elinden insanlığı kurtarmak için mücadele edeceğiniz VectorMan Classic mobil oyununda ücretsiz yer alın.

VectorMan Classic, iOS  akıllı cep telefonunuza ücret ödemeden indirerek oynayacağınız heyecan verici mücadele oyunudur. İnsanlığın kaderi tehlike altındadır. Robotlar her yanı sarmıştır ve insanlığın acilen kurtarılması gerekiyor. 2049 yılında yönetimin robotlar tarafından yapıldığı bir dünyada yer alıyorsunuz.

Hayatta kalan çok az sayıda insanda biri olarak görevler doğrultusunda başarılı olmaya çalışacaksınız. Kazanmak için robotları hakkından gelmeli ve onları yok ederek insanlığın kaderini değiştirmeye çalışacaksınız. SEGA stüdyosunun yıllar önce piyasaya sürdüğü oyunun mobil versiyonu olarak karşımıza çıkan VectorMan Classic oyununda aksiyon dolu anların tadını çıkartacak ve insanlığın neslinin devam etmesini sağlayacaksınız.

Nostajik ortamlarda oynayacağınız VectorMan Classic aksiyon oyununda gelişmiş oyun görselleri, ses efektleri ve sürükleyici bir deneyim yaşayacaksınız. Göz dolduran oyun ögelerini değerlendirirken robotların her anına dikkat edin. Hayatta kalan insanlardan bir ekip oluşturacak, robotlara karşı çeşitli stratejiler geliştirerek savaşacaksınız. Saldırıların güçlü olması için özel güçlendiricileri elde edin.

Tek bir seviye üzerinde oynamak yerine farklı farklı tasarlanan 16 farklı oyun seviyesini değerlendirin. Çeşitli noktalarda gizlenmiş bir çok bomba, robot balık ve matkap unsurları ile saldırınızı güçlendirin. Bu güçlendiricileri kullanarak robotları alt edin ve insanlığın soyunun devam etmesini sağlayın. 

 

VectorMan Classic indir